درباره فافا- صنایع غذایی فافا
درباره فافا

گروه صنایع غذایی فافا (سهامی خاص) سال 1365 در شهر نیشابور با تأکید بر تولید محصولات سالم و با کیفیت مطلوب درعرصه تولید محصولات غذایی آغاز به کار نمود. فعالیت مستمر، به‌کارگیری اصول پایه و تبعیت از استانداردهای ملی و بین‌المللی که از ارکان، شاخص‌ها و اصول زیربنایی این گروه به شمار می‌رود، باعث موفقیت‌های تدریجی و کسب جایگاهی ارزشمند در صنعت غذایی کشورگردید.

 

فافا اوّلین تولیدکننده شیرینی رولت در کشور بوده است. همچنین لواشک فرآوری‌شده، رب، میوه خشک، پودرهای سیر و پیاز و سبزیجات خشک تولیدی این گروه از محبوبیت خاصی در بین مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی برخوردار است.

 

فافا رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را در رأس کلیه امور خود قرار داده است. حسن ارتباط با مشتریان، شرکای تجاری و مصرف‌کنندگان در طی سال‌های گذشته از دیگر ویژگی‌های قابل ملاحظه این گروه می‌باشد. حضور فافا در اقصی نقاط کشور، داشتن تجربه، دانش، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و به‌کارگیری نیروهای کارآمد و مثبت اندیش، برخوردار بودن از محیط تجاری مناسب از ویژگی‌های خاص این گروه بوده است.

 

از دیگر افتخارات این گروه حضور پررنگ در بازارهای داخلی و نیز صادرات به کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا، کشورهای حوزه خلیج فارس، عراق، افغانستان و... می‌باشد.

 

اگر ادعا کنیم فافا حلقه‌ای است از پیوند مهربانی کشاورز خراسانی با کودکان این مرز پرگهر، به‌گزاف نگفته‌ایم.

 

فافا و تیار امروزه نه‌تنها مورد اعتماد بسیاری از هموطنان در داخل کشور است، بلکه مصرف‌کنندگان کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز ضمن ابراز خشنودی و رضایت از کیفیت محصول، قابل دسترس بودن آن را نیز نقطه قوت آن می‌دانند، که این امر ما را به ادامه راهمان دلگرم و البته مسئولیتمان را در قبال این عزیزان بیش از بیش گران‌تر می‌نماید.

 

باید اذعان کنیم که حسن لطف این عزیزان همواره مشوق ما بوده است و به ما انگیزه‌ای چندین برابر در دستیابی به آینده تجاری روشن‌تر، پیشبرد سطح کیفی محصولات غذایی و به دنبال آن، سلامت جامعه می‌دهد.

 

این گروه با کمال افتخار آماده پذیرش انتقادات، پیشنهادات و نظرات مصرف کنندگان عزیز در جهت پیشبرد و بهبود اهداف خود می‌باشد.

 

این شرکت در حال حاضر با 5 مجموعه تولیدی به نام‌های مشهد فافا، مشهد روستا، فراچاشت، ساحل برج و بهتاش طعم ایرانیان در صنعت غذایی کشور فعالانه حضور دارد.

     
شرکت مشهد روستا
     

:تولید کننده خشکبار ، انواع سبزیجات خشک و آلوچه با نام تجاری تیــــار می باشد . این کارخانه در سال 1371 و در شهرستان قدمگاه تاسیس و راه اندازی شده است . ظرفیت تولید آن سالانه 400 تن سبزی خشک و 1000 تن آلوچه فرآوری شده است 

 
     
     
شرکت صنایع غذایی فراچاشت
     

تولید کننده انواع کیک های لایه ای ، رولت ، بیسکوئیت ، شیرینی ، کلوچه و دونات با نام تجاری فـــافـــا و فرینـــاز است

این کارخانه در سال 1378 ودر شهرک صنعتی طوس مشهد ، فاز 2 تاسیس و راه اندازی شده است . ظرفیت این واحد سالانه 2300 تن کیک لایه ای و 700 تن انواع بیسکوئیت می باشد

 
     
شرکت فراورده های غذایی ساحل برج
     
   تولید کننده انواع خشکبار ، میوه جات ، صیفی جات ، سبزیجات خشک و پودرهای چاشنی غذایی با نام تجاری تیــــار است . این کارخانه در سال 1389 در شهرک صنعتی خیام نیشابور تاسیس و راه اندازی شده است