مشهد فافا
Text/HTML
 

شرکت مشهد فافا تولیدکننده لواشک‌های میوه، رب، قره قروت ، پوره میوه، رب اسپتیک و مربا با نام تجاری «فافا» می‌باشد. این کارخانه در شهر نیشابور و در سال 1365 راه اندازی گردید.

ظرفیت تولید این کارخانه سالیانه 18000 تن لواشک، 1500 تن رب گوجه‌فرنگی قوطی، 2000 تن رب اسپتیک، 2000 تن پوره سیب و 700 تن مربا است.

همانطور که گفته شد، فافا علاوه بر لواشک، محصولات دیگری را نیز تولید می‌کند که رب فافا، قره‌قروت فافا و مربا فافا از آن دسته می‌باشد. هرکدام از این محصولات دارای کیفیت، مرغوبیت، بسته‌بندی‌های زیبا و در عین حال بهداشتی و متنوع می‌باشند و سعی شده برای اقشار مختلف جامعه جذابیت داشته باشند.

کارشناسان مشهدفافا تولید محصولات سالم و بهداشتی را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند تا مشتری با خیالی آسوده از محصولات فافا استفاده نماید و آنها را جزء سبد غذایی خانواده خود برگزیند.

برای مدیران و کارکنان مشهدفافا جای بسی افتخار است که مشتریان از اقصی‌نقاط کشور با اظهار نظر و دادن پیشنهاد و انتقادات خود، ما را در پیشبرد اهدافمان که همانا یاری دادن به خانواده‌ها برای انتخاب یک خوراکی سالم و فرح‌بخش می‌باشد، کمک می‌نمایند.

دارا بودن استانداردهای معتبر، گواهی است در جهت اطمینان‌بخشی به خانواده‌ها که به فافا اعتماد نمایند. برای نمونه می‌توان به استاندارد ملی ایران و گواهی تضمین مواد غذایی از انگلستان با نام HACCP از شرکت URS نام برد. ماشین‌آلات جدید مشهدفافا برای پوره‌گیری و تهیه رب مطابق با استانداردهای روز اروپا می‌باشد. یکایک افراد مجموعه مشهدفافا از ابتدا تا انتها در تهیه سالم، بسته‌بندی سالم و حمل سالم تلاش می‌کنند تا مهمترین عامل که رضایت مشتری است حاصل شود. مناسب بودن کیفیت در کنار قیمت، باعث ترغیب استفاده ازمحصولات فافا شده است.

سرمایه‌گذاری در به‌کارگیری فناوری‌های جدیدتر و تولید محصولات با خواص و فایده بیشتر و به‌کارگیری نیروهای مجرب و کارآمد و تحصیل‌کرده و جوان اهدافی است که در مجموعه مشهدفافا دنبال می‌شود. واحد روابط عمومی مشتاقانه و به طور جدی تمامی پیشنهادات و نظرات را پیگیری می‌کند تا با کمک این رابطه منطقی از نظرات مصرف‌کنندگان در جهت تولید محصولی مورد قبول استفاده نماییم.

به طور مسلم نظرات هر یک از شما عزیزان در پیشبرد اهدافمان تأثیرگذار خواهد بود

 
 

شرکت مشهدفافا در سال 2008 میلادی با شرکت FMC ایتالیا قراردادی برای خط تولید پوره میوه به ظرفیت تولید 50 تن پوره اسپتیک در روز منعقد نمود که در نوع خود ماشین‌آلات این شرکت به لحاظ کیفیت بسیار ممتاز می‌باشد. اصولاً بسته‌بندی کیسه اسپتیک یکی از راه‌های حفظ و ماندگاری طولانی‌تر محصولاتی از قبیل پوره گوجه‌فرنگی و پوره انواع میوه است.

 

این بسته‌بندی محصولات فافا را در کیسه‌های استریل برای مصارف مختلف و در درجه حرارت طبیعی محیط (به مدت دو سال) و هم‌چنین صادرات مهیا می‌سازد.

شرکت فافا یکی از معدود شرکت‌های داخلی است که از این فن‌آوری جهت بسته‌بندی محصولات خود بهره می‌برد و این خود نشان تلاش و اهمیت موضوع جهت حفظ کیفیت برای شرکت فافاست.